ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: AUTOBIANCHI A112 ABARTH SERIES 4 TROFEO REPLICA BY AKRAPOVITCH

AUTOBIANCHI A112 ABARTH SERIES 4 TROFEO REPLICA BY AKRAPOVITCH 14 Χρόνια 1 Μήνας πριν #3678

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
Μια και τελευται οπως ξερετε ασχολουμαι με τα sporting αποφασισα να μπω πιο βαθια -εκτος της εξωτερικης εμφανισης-.

Ψαχνω αν εχετε καποια προταση για αναρτηση σε λογικη παντα τιμη .
Οποτε ξεχναμε τα ρυθμιζομενα osrav που εχει ο atlas μια και δεν θελω να φτασω τοσο ψηλα.
Θα ηθελα κονι κιτρινα αλλα δυστυχως η κονι απο την στιγμη που περασε στον καινουργιο της ιδιοκτητη εχει σταματησει πια να βγαζει αναρτησεις για τα παλια αμαξια.

οποια προταση δεκτη εστω και για ιδιοκατασκευη
Τελευταία διόρθωση: 11 Χρόνια 3 Ημέρες πριν από .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ΣΤΗΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Α112 14 Χρόνια 1 Μήνας πριν #3679

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
και συνεχιζω με λαστιχα.
εχω ζαντες 5χ13 και ψαχνω λαστιχα τα οποια την περισσοτερη χρηση θα την κανουν σε πιστα χωρις ομως αυτο να σημαινει οτι δεν θα κυκλοφορησουν σε δρομο.
Οποτε να αποκλησουμε τα τυπου slik.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ΣΤΗΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Α112 14 Χρόνια 1 Μήνας πριν #3693

  • Το Άβαταρ του/της
πολυ ωραιο τοπικ, βαλε και λεπτομερεις φωτο απ το δικο σου....

οταν κανουμε μαζικη παραγγελια απο αγγλια στελιο, μας ερχονται semi-slik με 430ε με την μεταφορα, σε soft γομα
θες κατι πιο ''βολτισιο? οπως γιοκοχαμα 008 π.χ.? ειναι και σαφως φθηνοτερα....
Τελευταία διόρθωση: 14 Χρόνια 1 Μήνας πριν από .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ΣΤΗΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Α112 14 Χρόνια 1 Μήνας πριν #3696

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
Δεν εχω και μεγαλη πειρα εγω απο αγωνιστικα και το δικο μου εκτος της εξωτερικης εμφανισεις δεν εχω κανει τιποτα αλλο.
Επειδη ξερω και ο gpetri εχει ξεκινησει και φτιαχνει ενα βασει της homologation ο john το εχει τελειωσει και επειδη ισως και καποιοι αλλοι φτιαξουν 8)ελεγα να μοιραστουμε εμπειριες .
Εξαλου ξερω τουλαχιστον 4 ακομα αγωνιστικα που φτιαχνονται απο ανθρωπου ς που πραγματικα εχουν εμπειρια απο τους αγωνες (και δυστυχως δεν τους εχω δει εδω μεσα)
Εγω εξαλου το αυτοκινητο το πηρα ετοιμο οποτε για δεσιματα και τετοια δεν εχω και πολλα να πω

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ΣΤΗΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Α112 14 Χρόνια 1 Μήνας πριν #3698

  • Treleo
  • Το Άβαταρ του/της Treleo
Ρώτησα τον Αγγελάκη που παραγγέλνει λάστιχα και για άλλους αγωνιζόμενους... να μου δώσει τιμές ελάστικών για τις "δικές μας" διαστάσεις... slik semislik rain και διαφορετικές ποιότητες γόμας και χαράξεις ανάλογα το είδος της διαδρομής (συνεχομενες στροφές - ανοιχτές γρήγορες και ευθείες, τραχειά - γυαλιστερή άσφαλτος κτλπ) η αλήθεια είναι οτι έχουν πολλαπλάσιο κόστος σε σχέση με τα πιό καθημερινά σπόρ ελάστικά και ελάχιστη διάρκεια ζωής άρα η διαφορά κόστους χρήσης ανεβαίνει και άλλο...
Δυστηχώς απο μία έρευνα αγοράς που έκανα... εδω και κάτι μήνες έχει πάψει ο κόσμος και οι εταιρίες να δίνουν χορηγίες σε αυτοκίνητα και αγώνες (και καλά κρίση) αν και σκεφτόμουν οτι ένας χορηγός θα ήταν μονόδρομος αν θέλει κάποιος να έχει σε κάθε αγώνα (αντε κάθε 2) φρέσκα λάστιχα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ΣΤΗΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ Α112 14 Χρόνια 1 Μήνας πριν #3704

  • epapa70hp
  • Το Άβαταρ του/της epapa70hp
Λαβε μερος σε κανα regularity πρωτα (που εχει και προσιτο κοστος) και μετα μου συζητας για...sporting!   :D :D :D
Τελευταία διόρθωση: 14 Χρόνια 1 Μήνας πριν από .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.