ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: "Τα Κύθηρα ποτέ δεν θα τα βρούμε"

Απ: "Τα Κύθηρα ποτέ δεν θα τα βρούμε" 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #10259

  • veloce
  • Το Άβαταρ του/της veloce
πηρες και τζουλιεττα ρε θηριο? ευγε!!!!

η τρυπουλα για την ζωνη ειναι εργοστασιακη? δηλαδη την εχουν ολα τα 3ης σειρας λογικα?


  είναι εργοστασιακη και το πιο πιθανό να μπαίνει τιράντα προς τα κατω οπου βιδώνει το καρουλι της ζώνης  και να μην ενοχλεί το στήργμα της καπελιερας.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: "Τα Κύθηρα ποτέ δεν θα τα βρούμε" 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #10260

  • veloce
  • Το Άβαταρ του/της veloce

  Homework!!













Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: "Τα Κύθηρα ποτέ δεν θα τα βρούμε" 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #10261

  • antleas
  • Το Άβαταρ του/της antleas
:o :o :o :o τελικα φιλε εχεισ αστρο μονο καλα τουτου σοτ καθονται ;)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: "Τα Κύθηρα ποτέ δεν θα τα βρούμε" 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10274

  • veloce
  • Το Άβαταρ του/της veloce
  Η άποψη μου είναι ότι σκοπός κάθε forum σχετικό με αυτοκίνητα, είναι τελικά η ασκοπη φιλολογία και η ανταλλαγή κάθε είδους απορίας ή γνώσης σε συγκεκριμένους ή μη τομείς μιας μαρκας,μοντέλου κλπ.

  Νομίζω πως έτσι δημιουργείται  τροφή  για  έρευνα,ανάλυση,προβληματισμό και βέβαια αφορμή για να κρατάμε ανοιχτό αυτό το καναλι επικοινωνίας.Γι αυτό ας μην είμαστε αφοριστικοί ούτε δεσποτικοί ανάμεσα μας όταν ένας συμφορουμίστας αναζητά λύσεις που τυχόν δεν υπήρχαν απο το εργοστάσιο αλλά μπορεί να προκύψουν από εμάς.Υπάρχει και αυτό το  ενδεχόμενο. Οπως έκανε ο Goudouth και εγώ με τα πίσω δισκόφρενα.. ;D
Τελευταία διόρθωση: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν από .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: "Τα Κύθηρα ποτέ δεν θα τα βρούμε" 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10277

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!! >:( >:( >:( >:(

Το θεμα των ζωνων και μονο ειναι εδω
forum.a112abarth.gr/index.php?topic=707.msg10238;topicseen#new

εδω ειναι το θεμα για το τριτης σειρας του Λευτερη .

Οσο για την ανταλλαγη αποψεων σε τετοιο υφος σορυ αλλα εμενα με βρισκει πολυ αντιθετο !!!!!!

Στης συγκεντρωσεις μαζευομαστε 10 αν τσακωνομαστε μια με τον εναν μια με τον αλλον θα ειμαστε 9 μετα 8 μετα 7 , αυτο θελετε ??????Θα μου πεις εεε και τι θα ανεχομαστε το καθε εναν για να λεμε οτι κανουμε καλες συγκεντρωσεις , οχι βεβαια αλλα θεωρω οτι κανενας απο δω μεσα δεν εχει ξεπερασει το οριο .
Επισης θεωρω οτι αν συνεχισετε θα ξεπεραστει το οριο οποτε σας παρακαλω να σταματησετε εδω την συζητηση .


Μην ξεχναμε οτι εδω υπαρχουν και νεα μελη που μας διαβαζουν , δηλαδη τι θελετε να μπαινουν και να διαβαζουν αααα ο μλκ ο akrapovitch που μαλωσε με τον μλκ τον yoshimura !!!!!!

sorry αλλα εγω εχω μαθει οτι εδω μεσα εκπροσωπο (οσο μπορω) μια ομαδα απο ανθρωπους που μοιραζονται το ιδιο χομπυ και που μεταξυ μας υπαρχει μια ομαδικοτητα .Αυτην την στιγμη κυριοι την εχετε χασει .

Δεν με νοιαζει ποιος φταιει , ποιος το αρχισε , θα παρακαλεσω για μια ακομα φορα να σταματησει εδω και να μην επαναληφθει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

goudouth σε παρακαλω να σβησεις τα σχολια που δεν αφορουν το αυτοκινητο του λευτερη !!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: "Τα Κύθηρα ποτέ δεν θα τα βρούμε" 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10279

  • goudouth
  • Το Άβαταρ του/της goudouth
  Πρόεδρε μην τρελιέν, δεν τσακώνεται κανείς απόψεις εκφράζουμε!  ;D
Γιατί δεν τα σβήνεις εσύ, αφού έχεις την δικαιοδοσία.  ;)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.