ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Τρειλερ gia autobianchi

Τρειλερ gia autobianchi 13 Χρόνια 6 Μήνες πριν #4635

  • valde
  • Το Άβαταρ του/της valde
Καλησπερα σε ολους ψαχνω να αγορασω τρειλερ για να μεταφερω ενα autobianchi η ακομα και να το ενοικιασω για 5-6 ωρες.Σε οσους αναρωτηθουν γιατι δεν πληρωνω γερανο να κανω τη δουλεια μου η απαντηση ειναι γιατι θα μου κοστισει 100e  γι μενα και 60e για τον τρελεο  :)

Ευχαριστω!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Τρειλερ gia autobianchi 13 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4636

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
Για να ενοικιασεις δυστυχως δεν ξερω κατι αλλα για αγορα καποιο αξιοπρεπες με αδεια (οχι ιδιοκατασκευη)πανω απο 1300ευρω!!!!!!.....και βεβαια στην ellada!!! απαγορευεται η μεταφορα αυτοκινητων με αυτο

Αν παντως ψηνεστε μερικοι απο δω να βαλουμε ολοι μαζι λεφτα να αγορασουμε ενα τρειλερ εγω ειμαι μεσα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Τρειλερ gia autobianchi 13 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4637

  • valde
  • Το Άβαταρ του/της valde
αν απαγορευεται τι να το κανουνμε??
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Τρειλερ gia autobianchi 13 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4638

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
XE XE εχεις δικιο σωστη η παρατηρηση σου!!!!!

Πυροσβεστηρα τριγωνο φαρμακειο κτεο ζωνες ασφαλεια εχεις στο αυτοκινητο σου ????αν οχι ξερεις οτι ΑΝ σε σταματησουν θα πληρωσεις καποιο προστιμο κατι αντιστοιχο ισχυει και εδω (ελπιζω να ειναι μονο προστιμο)

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Τρειλερ gia autobianchi 13 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4649

  • Treleo
  • Το Άβαταρ του/της Treleo
Kαι βρε παίδες γιατί τότε όλα τα αγωνιστικά τα μεταφέρουν με τρέιλερ αφού είνα παράνομο?
Απο το 2004 έχει επιβληθεί να ακολουθήσουμε σάν χώρα (όπως και όλες οι ευρωπαικές) το κοινό ευρωπαικό ΚΟΚ και νομοθεσία περί οχημάτων (εξού και τα νέα κοινά ευρωπαικά διπλώματα) που ΔΕΝ απαγορεύει χρήση τρέιλερ... (αρκεί για την κατασκευή τους να υπάρχει μηχανολογική μελέτη - υπογραφή - έγκριση)
Αλλιώς σε κάθε αγώνα θα την στήναν οι τροχαίοι να γράψουν τους αγωνιζόμενους με τα τρέιλερ τους...
Πάντως εγώ ψήνομαι να αγοράσω ή να φτιάξω ένα...  ;)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Τρειλερ gia autobianchi 13 Χρόνια 5 Μήνες πριν #4650

  • NIGA
  • Το Άβαταρ του/της NIGA
Έχω την εντύπωση πώς επιτρέπονται υπό κάποιες προυποθέσεις δηλ. να έλκονται από συγκεκριμμένο επαγγελματικό αυτοκίνητο για επαγγελματικούς λόγους ή κάτι τέτοιο. Και με τα αγωνιστικά πρέπει να είναι λίγο θολό το θέμα. Κάτι είχα διαβάσει παλιότερα για το πρόβλημα αυτό αλλά δεν το θυμάμαι.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2