ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: AUTOBIANCHI A112 ABARTH SERIES 4 TROFEO REPLICA BY AKRAPOVITCH

Απ: AUTOBIANCHI A112 ABARTH SERIES 4 TROFEO REPLICA BY AKRAPOVITCH 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #9732

  • kp61
  • Το Άβαταρ του/της kp61
αρχισε να αποκτα ενδιαφερον το φορουμ..... ;D
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AUTOBIANCHI A112 ABARTH SERIES 4 TROFEO REPLICA BY AKRAPOVITCH 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9831

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch




Για πειτε σας αρεσει ??? ::)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AUTOBIANCHI A112 ABARTH SERIES 4 TROFEO REPLICA BY AKRAPOVITCH 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9833

  • a112gp
  • Το Άβαταρ του/της a112gp
Τσου . . .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AUTOBIANCHI A112 ABARTH SERIES 4 TROFEO REPLICA BY AKRAPOVITCH 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9843

  • aggelkos
  • Το Άβαταρ του/της aggelkos
καλο αλλα οχι οπως το θυμομαστε.... Για μενα ηταν μακραν καλυτερο Στελλιο

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AUTOBIANCHI A112 ABARTH SERIES 4 TROFEO REPLICA BY AKRAPOVITCH 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9844

  • kp61
  • Το Άβαταρ του/της kp61
ουπς σορρυ....δεν μου αρεσουν το χρωμα των ζαντων και τα στρογγυλα λευκα αυτοκολλητα...(δεν χαρακτηριζαν τα α112 που ειναι πολυ πιο φρεσκα απ τις στρογγυλες θεσεις για νουμερα)
πιθανον να ηθελα και ποιοτικοτερους λασπωτηρες

φιλικα παντα!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AUTOBIANCHI A112 ABARTH SERIES 4 TROFEO REPLICA BY AKRAPOVITCH 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #9847

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
Οι λασοωτηρες ειναι οι ιδιοι της sparco πιθανον λογο ζαντας να τονιζονται περισσοτερο .

Και μενα δεν με ενθουσιασαν οι ζαντες  :-\ απλα εβαλα πανω ενα ζευγαρι σλικ για να τα δοκιμασω και με την ευκαιρια της εφτιαξα , ηθελα κατι διαφορετικο αλλα συμφωνω οτι ...δεν!!!!


Τα στρογγυλα νουμερα Βαγγελη ειναι πιο παλια εποχη δηλαδη???
Μου αρεσαν απο τοτε που επαιζα gran turismo και επαιρνα ενα μινι  :-[ το φουσκωνα το εβαφα ασημενιο και ετρεχα  και μια και ειδα αρκετους τον τελευταιο καιρο να τα βαζουν ειπα να τα βαλω και εγω
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.