ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: FIERA DI PADOVA 2009 - AUTO MOTO D'EPOCA

FIERA DI PADOVA 2009 - AUTO MOTO D'EPOCA 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #2790

• epapa70hp
  • Το Άβαταρ του/της epapa70hp
Φωτογραφιες απο το περιπτερο του Α112AbarthClub Internationale στην Εκθεση της Padova.
Παραλληλα εορτασμος των 20 χρονων του Club (1989-2009).
Oλα τα ειχαν εκει! Ακομα και τον Franco Cunico (νικητης του Α112 Αbarth Trofeo 1979) να υπογραφει αυτογραφα αλλα και ενα αυτοκινητο "ρεπλικα Τrοfeo" 1979.
Επισης ηταν παρων και ο Pietro Corredig, ο νικητης του τελευταιου Trofeo A112 Abarth, o οποιος συμμετειχε στο Τrofeo ολες της χρονιες διεξαγωγης του ανελλειπως.
Πανω απο ολα ομως αισθητη ηταν η παρουσια της Αnnelise Abarth, χηρας του Κarl Abarth, η οποια τονισε την αναγκη διατηρησης και συντηρησης των αυτοκινητων που ο αειμνηστος συζυγος της δημιουργησε!
Διακρινονται επισης ο προεδρος του Club Andrea Fiorin, ο καλος φιλος απο το Μιλανο Fabio Coppa και πολλοι φιλοι-μελη.

www.a112abarthclub.org/Padova_2009.html   :)

Το λευκο 4η σειρα πρεπει να ειναι μιας κοπελιας, της Laura, που το ανακατασκευαζε στην Γενοβα και της πηρε αρκετο χρονικο διαστημα. (η μηπως ειναι το αυτοκινητο του Fiorin απο το εξωφυλλο του Αuto D'Epoca?).  Κρινοντας απο το αποτελεσμα μπορω να πω οτι αξιζε τον κοπο και το χρονο! Προσεξτε τους καθρεπτες κατω απο το αυτοκινητο για να φαινεται η δουλεια που εχει γινει!
Τελευταία διόρθωση: 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν από .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: FIERA DI PADOVA 2009 - AUTO MOTO D'EPOCA 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #2792

• epapa70hp
Goudouth, προσεξε το κιτρινο αυτοκολλητο με τον κεραυνο στο εσωτερικο του καπω του λευκου 4ης. Τι γνωμη εχεις για αυτο?  ::)

Re: FIERA DI PADOVA 2009 - AUTO MOTO D'EPOCA 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #2793

• goudouth
  • Το Άβαταρ του/της goudouth
epapa70hp Το δικό μου παλιό 4ης Elegant δεν το είχε. Δεν ξέρω αν το δικό σου το είχε. Πιστεύω όμως πως ήταν για τις 5,6,7ες σειρές.

Re: FIERA DI PADOVA 2009 - AUTO MOTO D'EPOCA 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #2795

• epapa70hp
epapa70hp Το δικό μου παλιό 4ης Elegant δεν το είχε. Δεν ξέρω αν το δικό σου το είχε. Πιστεύω όμως πως ήταν για τις 5,6,7ες σειρές.

Οχι, οπως σου εχω πει και αλλη φορα δεν υπηρχε κανενα αυτοκολλητο στο εσωτερικο του καπω. Το θυμαμαι πολυ καλα. Εξαλλου το χρωμα του καπω ειναι "μαμα" και  δεν εχει ξαναβαφει.  :)

Re: FIERA DI PADOVA 2009 - AUTO MOTO D'EPOCA 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #2797

• manthos
  • Το Άβαταρ του/της manthos
Μηπως ξεχασατε οτι το συγκεκριμενο αυτοκολλητο αφορα αυτοκινητο με ηλεκτρονικη αναφλεξη?

Re: FIERA DI PADOVA 2009 - AUTO MOTO D'EPOCA 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #2798

• epapa70hp
Μηπως ξεχασατε οτι το συγκεκριμενο αυτοκολλητο αφορα αυτοκινητο με ηλεκτρονικη αναφλεξη?

Σωστος! Μπραβο Μανθο! Αρα καλα θυμαμαι οτι σιγουρα δεν υπηρχε στο δικο μου (ειναι με πλατινες).

Σε ευχαριστω που βοηθησες να ξεδιαλυνουμε μια για παντα αυτη την απορια!  :)
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2